Rezerwacja sali to dopiero początek - organizując wesele lub inną imprezę okolicznościową musisz zadbać o bardzo wiele szczegółów, dzięki którym zwykłe spotkanie zamieni się w prawdziwe wydarzenie.
W Domu Przyjęć Mewa wiemy, o czym należy pamiętać, by dobrze się bawić i mieć co wspominać. Aby ułatwić Państwu wybór, przedstawiamy przykładowe atrakcje, które sprawdziły się już na niejednej imprezie oraz polecamy ludzi, którzy pomogą przygotować ten ważny dzień.
Wesela i inne imprezy okolicznościowe
Zbójnickie napady - podczas gdy wszyscy weselnicy wspaniale się bawią, do sali wkraczają zbójnicy i porywają pana młodego. Istnieje tylko jeden sposób, aby wykupić go z rąk zbójników – udział w konkursach. Kilku weselników zawalczy w konkurencjach o zwrot pana młodego. Czy nowożeńcy znowu będą razem? O tym, przekonać się możesz podczas jednego z wesel w Domu Przyjęć Mewa. Uwaga! Zbójnicy napadają także podczas innych imprez okolicznościowych – przykładowo urodzin czy wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Zespół Blues Mobile - bielski zespół, tworzony przez osoby z wyższym wykształceniem muzycznym, który oprawę artystyczną różnego rodzaju imprez okolicznościowych zapewnia już od 10 lat. W repertuarze zespołu każdy znajdzie coś dla siebie – od melodyjnego Sous le ciel de Paris, przez porywający do tańca I'm so excided aż po polskie przeboje radiowe jak np. Skrzydlate ręce.

Orkiestra Bracia Lubeccy z Koniakowa - covery popularnych utworów w wykonaniu muzyków z Koniakowa.

Zespół Jacek Krąg - wodzirej i prezenter muzyczny, który rozkręci każdą zabawę i zaangażuje nawet bardzo poważnych gości.

Duet Bar - mobilny drink bar to oryginalny sposób na urozmaicenie imprezy. Obsługa barmańska na najwyższym poziomie oraz oryginalne sposoby serwowania drinków zapadną w pamięć wszystkich weselników. Na każdą imprezę przygotowywana jest indywidualna karta drinków.
Polecamy również:
Salon kosmetyczny Barbara Molek - sprawdzony salon z Ustronia, w którym każda z Pań zadba o swoją urodę i kompleksowo przygotuje się na swoje wesele lub inną imprezę.

Suknie ślubne Alicja - salon sukni ślubnych w Cieszynie, w którym można wypożyczyć bądź uszyć na miarę suknię swoich marzeń.

Dekoracje sal weselnych Impresja - sam zdecyduj, jak wyglądać ma sala Domu Przyjęć Mewa podczas twojego wesela czy innej imprezy okolicznościowej. Na Twoją prośbę Impresja pięknie udekoruje nie tylko salę, ale także kościół.

Oprawa muzyczna ceremonii ślubnych na skrzypcach

m-festivo.pl
Imprezy firmowe
Spotkanie pracowników lub kontrahentów urozmaicić może m.in.:
  • kwartet smyczkowy
  • degustacja win prowadzona przez Mistrza Polski Sommelierów
  • napad zbójnicki.

Dom przyjęć Mewa
Harbutowice 250
43 - 430 Skoczów

+48 601 154 506
Realizacja:
Agencja Marketingu Internetowego