Meble piekarnicze i cukiernicze, które warto kupić
24, sie 2023
Meble piekarnicze i cukiernicze, które warto kupić?

Właściciele piekarni i cukierni często stają przed nie lada wyzwaniem. Jakie meble kupić do swojego lokalu usługowego, aby spełniały swoją funkcję. W ofercie wielu sklepów można znaleźć estetyczne i piękne wyposażenie sklepów cukierniczych w tym m.in. lady chłodnicze cukiernicze, cukiernicze szafy chłodnicze i meble piekarnicze (układane są w nich różne drobne wypieku, które nie wymagają przechowywania w lodówce).

Jakie wyposażenie do piekarni czy cukierni warto zakupić?

Jeśli nie wiesz jakie wyposażenie do piekarni i cukierni warto zakupić, to zapraszamy do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem. Dzięki temu łatwo i szybko wybierzesz odpowiednie wyposażenie cukierni i piekarni.

Regały piekarnicze

Mogą być wykonane z:

  • płyty laminowanej
  • drewna klejonego
  • metalu

Dzięki temu świetnie komponuje się z różnorodnym pieczywem wystawianym na regałach. W zestawie najczęściej znajduje się lustro i oświetlenie. Dodatkowo można zamontować klapki z plexi, które zapobiegają wysychaniu pieczywa. Do przechowywania pieczywa można stosować również kosze z wikliny i skrzynki plastikowe.

Regały cukiernicze

Regały cukiernicze wykonane są drewnianych półek. Do wyboru są różnorodne kolory płyt meblowych.

Regały magazynowe

Metalowe regały o lekkiej konstrukcji.

Regały cukierniczo-chłodnicze

Niezbędne do przechowywania i ekspozycji różnorodnych artykułów cukierniczych. Wyposażone są w regulator wilgotności, dzięki temu możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury. Są to m.in. lady chłodnicze cukiernicze i cukiernicze szafy chłodnicze.

Lady sklepowe

Są niezbędnym elementem wyposażenia każdej cukierni i piekarni.

Wagi i krajalnice

Wykonane z zastosowaniem najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów.

Urządzenia do pakowania

W ofercie wielu sklepów z wyposażeniem do cukierni i piekarni.

Pamiętaj, że cukierni czy piekarni metalowych wózków sklepowych się nie stosuje. Chyba że jest to stoisko piekarniczo-cukiernicze na terenie dużego marketu. W takiej sytuacji zaleca się wyposażenie hali sprzedaży w metalowe wózki sklepowe.